Komşu Duvar Ses Yalıtımı

Komşu Duvar Ses Yalıtımı

Apartman dairelerinde gürültü şikayeti olanlar komşu duvar ses yalıtımı yaptırarak bu sorunun üstesinden gelebilir. Binalarda genellikle kaba inşaat aşamasında yapılan yalıtım uygulamaları bazen yeterli seviyede olmayabilir. Eğer oturduğunuz binada yan daire ile ortak olan duvardan aşırı ses geçiyorsa yalıtım uygulaması yapılmalıdır. Duvarlara sonradan yapılan yalıtım uygulamalarında birinci sınıf kalitede izolasyon malzemeleri kullanılmalıdır. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde en kaliteli duvar ses yalıtımı malzemelerini bulabilirsiniz.

Ortak Duvar Ses Yalıtımı 

Ortak duvardan geçen televizyon sesi veya konuşma sesleri gibi gürültüler yaşam kalitesini olumsuz etkiler. Evinizde daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam alanı kurabilmek için duvarların ses yalıtımlı olması çok önemlidir. Duvar ses yalıtımında şikayetlerinizi tek seferde ortadan kaldıracak kalıcı çözümler uygulanır. Yatak odası ses yalıtımı gibi uygulamalar, daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi destekler. Firmamızın desteği sayesinde ortak duvarda kullanılabilecek tüm ses yalıtım malzemelerine hemen sahip olabilirsiniz. 

İki Duvar Arası Ses Yalıtımı 

Apartman dairelerinde sık karşılaşılan sorunlardan biri gürültü problemidir. Bu sorunu aşmanın yolu komşu duvar ses yalıtımı uygulamasından geçer. Kauçuk veya sünger fark etmeksizin en kaliteli yalıtım malzemeleri kullanılarak izolasyon uygulaması yapılır. Ses izolasyonu ne kadar iyi seviyedeyse iç mekanda yaşam kalitesi o kadar artar. Eğer siz de komşu gürültüsünden sıkıldıysanız iki duvar arasına uygun fiyatlı ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. Bütçenize en uygun koşullarda ses yalıtımı yaptırmak için firmamızın ürün yelpazesindeki ses yalıtım malzemelerini tercih edebilirsiniz. 

Komşu Duvar Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtımında kullanılan malzemeler hem inşaat aşamasında hem de sonradan duvara uygulanabilecek şekilde tasarlanır. Kauçuk gibi kaplamalar tüm yüzeyi belirlenen kalınlıkta kapattığı için gürültüyü engeller. Komşu duvar ses yalıtımı fiyatları, duvara uygulanacak malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterir. 

Genellikle ortalama büyüklükte bir odanın duvarını kapatmak için 5-15 bin TL arasında maliyet söz konusudur. Komşu duvar ses yalıtımı, yan daireden gelebilecek tüm gürültüyü engellediği için çok avantajlıdır. Sonradan yaptırılan ses yalıtım uygulamaları evinizin daha konforlu bir ortama kavuşmasını sağlar.